HBG veiling 2020 gaat niet door

Beste mevrouw, mijnheer, familie, ondernemer,

De datum voor de HBG veiling 2020 stond al vroeg in dit jaar vast, namelijk 9 oktober. Wat is het allemaal anders gelopen, het corona-virus zette uw en ons leven op z’n kop. Wat eerder vanzelfsprekend was werd veranderd in ‘het nieuwe normaal’.

En dan de veiling, hoe gaan we dat doen dit jaar? Een veilingavond, zoals wij die kennen, is vooral een gezellige avond. Een praatje hier en daar, liefst niet te ver bij elkaar vandaan, het heen en weer lopen van de bediening die zorgt dat het u aan niets ontbreekt, de ‘lopers’ die uw gekochte goederen bij u brengen etc… De organisatie van de HBG veiling wil zich houden aan de basisregels die door de overheid zijn vastgesteld. Hoe kunnen we een veilingavond organiseren met inachtneming van de basisregels? Vermijd drukte is o.a. een van de basisregels, het is dus niet juist om die drukte te gaan organiseren.

Er komt dit jaar géén HBG veiling en wij vinden dit erg jammer want we beseffen heel erg goed dat zowel de kerk St. Jan als de sportverenging ZAP dit jaar heel veel inkomsten moeten missen terwijl de vaste kosten wel blijven doorgaan.

Daarom willen wij u vragen, om in plaatst van het schenken van goederen en/of kopen op de veiling, nu uw saamhorigheid en betrokkenheid uit te drukken in een financiële schenking / bijdrage.

U kan u bedrag overmaken op het bankrekeningnummer :
NL 09 RABO 0308 6857 09 t.n.v. Stichting Breezand Samen Sterk

Wij hopen dat wij de kerk St. Jan en sportvereniging Zap weer een duwtje in de rug kunnen geven met uw schenking / bijdrage. Wat zou dat mooi zijn.

Bij voorbaat dank!

Met vriendelijke groet, Team HBG : Wendy van Graven, Ilonka Teeuwen, Jacqueline Vonderbank, Martien Teeuwen, Marieke van der Heide, Jos Smakman, Lia Hoep, Jolanda Wijnker.